Lektor

Lektor

Tysiące godzin na ogólnokrajowej antenie, codzienna solidna „rozgrzewka narządu mowy”  to gwarancja tego, że dobrze znany w całej Polsce głos Michała brzmi naprawdę wyjątkowo i może być przez Ciebie… wykorzystany!

Jeszcze w Toruniu nagrywał  dziesiątki tekstów reklamowych, przez lata rozwinął swój warsztat i teraz pozostaje do dyspozycji Waszych uszu! Obecnie zakaz konkurencji nie pozwala mu na to, by nagrywać reklamy radiowe, jednak tekst do wszystkich innych produkcji, które wymagają energetycznego, młodego, ale „ustawionego” już głosu, może zostać nagrany w ciągu kilku godzin. To wszystko dzięki profesjonalnemu studiu nagrań, do którego ma dostęp.

Głos Michała to głos do telewizyjnych reklam czy offów, multimediów, audiobooków, prezentacji czy innych form, w tym filmów i gier komputerowych. A jako że przez długie lata pisał również teksty reklamowe, służy też pomocą przy napisaniu czy współtworzeniu tekstów.

Michu przez ponad pół roku mieszkał w krajach anglojęzycznych i legitymuje się certyfikatami znajomości tego języka. Dodatkowo, uczył się też przez kilka lat hiszpańskiego. Również i w tych językach czyta i nagrywa.

Przykłady współpracy lektorskiej z  eska_Tvznajdują się TU oraz TU (proszę kliknąć).

 

Oto demo Michała:

 

 

A oto Michu „w pigułce”

 

 

A może „in English”? Polecam się!

 

 
Inne przykłady współpracy lektorskiej można znaleźć w dziale Aktualności, np.:

„Lektor: Moja Ósemka”